Vyberte stránku

FINANČNÍ KOUČINK

Chceš být finančně v pohodě? Splatit dluhy, vybudovat si finanční rezervu nebo investovat, ale nevíš kde začít? Finanční koučink v sobě spojuje krásu koučinku, mentoringu a tréninku. Pomocí této kombinace ti pomůžu převzít kontrolu nad tvými penězi a určit, které finanční cíle jsou reálné a které jsou v souladu s tvými plány do budoucna. Naučím tě, které finanční návyky jsou v životě důležité a pomocí různých technik je budeme převádět do praxe. Díky tomu se dokážeš finančně zajistit bez ohledu na to, jak vysoký je tvůj měsíční příjem.

KONZULTACE

Jsi v životní situaci, kdy se potřebuješ o financích poradit s někým nestranným? Chceš vědět, zda je pro tebe vhodná ta či ona investice? Jestli je teď vhodná doba ke koupi nemovitosti? Nebo potřebuješ poradit s určitým finančním produktem? V tom všem se můžeš obrátit na mě. Pomocí jedné konzultace ti pomohu ušetřit tisíce korun.

WEBINÁŘE

Chceš zjistit, jak pracovat se svými financemi, jak začít investovat a jak se stát finančně nezávislá? Přihlas se na seminář, online webinář nebo na kurz. Vzdělávej se, vybuduj si finanční rezervu a začni investovat! Základní webináře jsou zdarma, pokud jsi teprve na začátku své cesty k dosažení finanční pohody nebo nezávislosti, neváhej a přihlas se!

JAK SPOLUPRÁCE VYPADÁ?

w

POZNÁME SE

 

Naše spolupráce začíná nezávazným hovorem kde se navzájem poznáme. Zjistíme, co můžeme od toho očekávat a zda nám tato spolupráce dává smysl. Dozvíš se, co finanční koučink je a jestli je to právě to, co hledáš.

NASTAVÍME CÍLE

 

Společně se podíváme na to, čeho bys chtěla dosáhnout. Na základě toho, nastavíme reálné finanční cíle, které budou v souladu s tvými plány do budoucna.

VYTVOŘÍME AKČNÍ PLÁN

Vytvoříme strategii, která ti pomůže převzít kontrolu nad svými penězi, osvojit si správné finanční návyky a začít podnikat kroky, které tě úspěšně dovedou do tvého cíle.

@dominika_prejsova

„Věřím, že přijde den, kdy ženy začnou více mluvit o tom jak investují, jak pracují se svými penězi, a jak je to naučily jejich matky, tety a kamarádky namísto otců, bratrů či kamarádů.“

S láskou,  Dominika