Vyberte stránku

Ukážu Ti, jak se stát finančně nezávislá!

Věřím, že každá z nás dokáže dosáhnout svých finančních cílů a nezávislosti. Někdy k tomu stačí jen správné nasměrování.

KDO JSEM?

Jmenuji se Dominika, jsem inženýrka ekonomie, profesionální kouč a mojí velkou vášní jsou osobní finance. A jsem tady od toho, abych ti pomohla s těmi tvými.

ZKUŠENOSTI

V investičním světě financí se pohybuji už více než 8 let. Pracovala jsem jako investiční poradce, později jsem se starala o VIP klientelu v bance a od roku 2018 se věnuji i obchodování na forexových trzích. Jsem držitelkou několika licencí od ČNB, a mám komplexní přehled o finančních produktech na trhu. Celou tuto dobu sama aktivně investuji, vzdělávám se a starám se o své osobní finance.

MOJE VÁŠEŇ

Mou vášní jsou osobní finance. Už jako dítě jsem k nim měla blízko a přemýšlela nad nimi. Uvědomovala jsem si, že pro kvalitní život je třeba, abychom si osvojili několik finančních návyků, které nám v životě pomohou dostat se na slušnou finanční úroveň, a zajistit si tak svou budoucnost.

PROFESIONÁLNI KOUČ

A aby toho nebylo málo, svou pozornost věnuji i osobnímu rozvoji, který dává mému životu určitý řád, cíl, naplnění i smysl. Jsem absolventkou specifického kurzu pro kouče a velikou radost mi udělalo i to, že jsem se stala členem mezinárodní federace koučů ICF a jsem na cestě za certifikací ACC.

UKÁŽU TI CESTU

Všechny tyto zkušenosti a znalosti mi dávají větší pocit svobody, sebevědomí a štěstí a já díky nim mohu nyní učit a podporovat ženy a dívky, jako jsi TY, v jejich osobnostním rozvoji se zaměřením na jejich finance a investice tak, aby lépe dosahovaly svých životních cílů.

Každá z nás je v určité životní fázi. Někdo přemýšlí nad tím, jak zaplatit nájem, někdo sní o luxusní dovolené. Určitě je mezi námi i někdo, kdo právě přemýšlí, jestli je vhodná doba ke koupi nemovitosti, nebo uvažuje nad zajištěním do budoucnosti. Popřípadě chce splatit své dluhy a vybudovat majetek.

Neříkám, že ti poskytnu návod na to, jak zbohatnout ze dne na den. Cesta k bohatství je dlouhá. Je nutné na ni vynaložit určitě úsilí a disciplínu. Jediné, co ti můžu garantovat je, že ti ukážu cestu. Budu tě podporovat, budu ti na blízku a budu s tebou sdílet triky a tajemství, jak se k tomuto bohatství dostat. Důležitá jsi ale ty a tvoje rozhodnutí.

 

FAKTA O MNĚ

♥ Jsem profesionální kouč ICF

♥  Titul Ing. jsem získala z oboru Finance a Finanční služby

♥  Absolvovala jsem 3 sektorové zkoušky ČNB, mezi nimi i zkoušku o kapitálových trzích

♥  Založila jsem Klub Investorek

♥  Ve školách vedu semináře o finanční gramotnosti

♥  Pocházím ze Slovenska

♥  A miluji Prahu!

JAK MŮŽEME SPOLUPRACOVAT?

@dominika_prejsova

„Věřím, že přijde den, kdy ženy začnou více mluvit o tom jak investují, jak pracují se svými penězi, a jak je to naučily jejich matky, tety a kamarádky namísto otců, bratrů či kamarádů.“

S láskou,  Dominika